top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMarcin

Plan Zagospodarowania ROD Dębniki

Zaktualizowano: 1 gru 2022


Szanowni Państwo!


Na zlecenie Zarządu ROD „Dębniki” w Krakowie, w ramach pozyskanego grantu z funduszy europejskich w dniach 23, 24 i 25 listopada 2022 r.* geodeci z Firmy UNIMAP w Katowicach, ul. Gliwicka 127, przystąpią do pomiarów wszystkich działek ogrodowych w celu sporządzenia aktualnego planu zagospodarowania ogrodu.

Geodeci będą mieli na sobie pomarańczowe kamizelki, na prośbę działkowca są zobowiązani do wylegitymowania się. Geodetom towarzyszył będzie I Wiceprezes Zarządu ROD „Dębniki” Pan Marcin Kłos.


Prosimy o odsłonięcie granic działki i oznakowanie ich biało-czerwoną taśmą sygnalizacyjną umocowaną na 4 palikach w rogach działki. Uwaga: dotyczy działek nieogrodzonych. Pożądana jest obecność działkowca w tych dniach na działce. Natomiast działkowcy działek ogrodzonych nie są zobowiązani do obecności, ponieważ pomiary będą wykonywane po linii ogrodzenia.


Dokładność określenia powierzchni zależy głównie od możliwości jednoznacznej identyfikacji mierzonych punktów załamania granic działki i ich dostępności do pomiaru. Należy zwrócić uwagę, że nowo obliczone powierzchnie działek nigdy nie będą zgodne z wcześniejszymi mniej dokładnymi pomiarami (np. pomiarami taśmą), po wykonaniu pomiarów zostaną sporządzone nowe dokumenty zawierające aktualne wymiary działek. Wymiary te będą stanowiły podstawę do obliczania przyszłych opłat.


Zatem prosimy o rozsądne potraktowanie kwestii oznakowania punktów granicznych i rzetelne ich wykonanie.


Uwaga: po sporządzeniu operatu z wszystkich pomiarów, reklamacje nie będą mogły być uwzględniane.


I Wiceprezes

/-/ Marcin Kłos

Prezes

/-/ Ewa Błachut


*czynności pomiarowe mogą ulec ew. przedłużeniu z uwagi na warunki pogodowe.

97 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page